Adresa/adresele jobului

anunta urmatorul post vacant:

PLANIFICATOR STOCURI & ADMINISTRARE SISTEME PRODUCTIE

(Departament: Tehnic – Imbuteliere)

Buzau

Responsabilitati:

  • Administrarea sistemelor de productie si intocmirea raportarilor specifice si a documentatiei conform procedurilor si instructiunilor de lucru, standardelor de calitate si productivitate impuse;

  • Se asigura de functionarea optima a programelor de productie, conform standardelor de eficienta si calitate stabilite, respectandu-se planurile de productie existente pentru acestea;

  • Necesitatile privind resursele necesare desfasurarii activitatii de intretinere: personal, piese de schimb, consumabile sunt rezolvate intr-un timp cat mai scurt, intr-un mod cat mai eficient.

  • Ofera suport echipei de nivel 1 in vederea utilizarii, mentinerii si actualizarii sistemelor de productie.

  • Se asigura de inregistrarea datelor, documentatiei specifice in sistemele de productie.

Cerinte:

  • Studii medii –(tehnice& economice).

  • Cunostinte de operare PC: program de gestiune (SAP), Word, Excel, Outlook.

  • Minim 1 an in activitatea de gestiune si operare pe PC.

  • Abilitati numerice si aptitudini de comunicare.

  • Rapiditate si corectitudine la introducerea de date.

  • Corectitudine si seriozitate;

  • Capacitate de adaptare rapida la solicitarile specifice postului

Ce oferim:

  • Salariu motivant

  • Tichete de masa

  • Tichete cadou

  • Bonus de performanta (lunar)al 13-lea salariu

  • Cota lunara de bere

  • Servicii medicale si asigurare de viata

  • Spor de noapte si de tura continua

  • Orele suplimentare platite dublu (200%)

  • Posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologiii in domeniu