Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

- Studii superioare, de preferat in zona de logistica sau tehnice
- Experienta de minimum trei ani in coordonarea activitatii de planificare productie, stocuri, comenzi materiale etc.
- Cunoașterea principalelor aplicații informatice (SAP)
- Abilități organizatorice
- Abilități de relaționare
- Limba engleza – nivel avansat

Beneficii: Pachet salarial motivant, tichete de masa, asigurare medicala, lucrul intr-o echipa
tanara si dinámica.

Descrierea jobului

- Planificarea modificărilor de producție pentru mașinile aflate în responsabilitatea sa,
în conformitate cu cerințele clienților. Gestionează întrunirea de schimbare a matritei /
producției de pe insula de producție la care este alocată.
- Emite toate documentele necesare producției în serie (comandă de producție,
etichete, factura de materiale, foi de colectare a deșeurilor, autocontrol, lista
mijloacelor de producție) și o pune la dispoziția personalului de producție.
- Monitorizează stocurile de produse auxiliare și produse semifabricate și stabilește, în
colaborare cu responsabilul unității de producție de competență, măsuri corective și
de izolare.
- Colaboreaza cu diferite departamente logistice pentru planificarea corectă a
producției și pentru respectarea comenzilor clienților