Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

350 - 450 €

Angajăm pizzer

Candidatul ideal

- are experiență in domeniu (constituie un avantaj);
- are cunostințe de tehnologie culinară;
- are cunostințe referitoare la funcționarea aparatelor de lucru;
- manifestă rigurozitate în ceea ce privește regulile de igienă în alimentația publică;
- are abilități bune de comunicare, persoană energică și amabilă;
- are o atitudine pozitivă și este o persoană organizată și responsabilă;

Atribuții si responsabilități
- pregătește preparatele în conformitate cu standardele in vigoare;
- realizeaza finisarea estetică a preparatelor în vederea comercializării;
- asigură menținerea standardelor de păstrare și depozitare a produselor, a semipreparatelor, cu respectarea normelor igienico-sanitare în vigoare;
- debarasează și asigură curățenia locului de muncă;
- are obligația de a pastra în bune condiții ustensilele și aparatura din dotare;
- are obligația de a respecta normele de igienă și securitate în muncă.