Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 800 €

Descrierea companiei:

Ne marim echipa! Dedicati si pasionati, echipa Wawa are planuri mari pentru acest nou proiect. Suntem la inceput de drum, insa increzatori in fortele proprii si in conceptul de business. Iar pentru asta, avem nevoie de o persoana energica, dedicata si mai ales pasionata de bucatarie pentru a se alatura echipei.

Cerinte:

  • Capacitate foarte buna de planificare si de organizare;
  • Respectarea cu strictete a normelor de igiena si a regulamentului firmei;
  • Bune abilitati de comunicare cu restul echipei
  • Implicare, initiativa si rigurozitate;
  • Seriozitate, respectarea programului de lucru
  • Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu;
  • Corectitudine si responsabilitate
  • Minim 2 ani experienta
  • Atestat / Diploma calificare
  • Cazier curat

Responsabilitati:

  • Pregateste pizza in conformitate cu retetarul
  • Pregatirea necesarului de marfa, receptionarea si depozitarea marfii
  • Respectarea cu rigurozitate a normelor de igiena in conformitate cu regulamentul interior
  • Organizarea eficienta a activitatii din bucatarie;
  • Asigurarea in permanenta a unui standard superior de calitate
  • Intretinerea corespunzatoare a ustensilelor si a echipamentului de lucru;
  • Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.

Beneficii oferite:

  • Salariu motivant (se discuta in timpul interviului),
  • Carte de munca
  • Program de lucru flexibil: 2 zile lucrate/ 2 zile libere
  • Bonusuri in functie de performante si implicare