Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sibiu; București; Voluntari; Comuna Jucu

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

Responsabilitati:

  • Incaseaza bani sau tichete respectand legislatia in vigoare si procedurile interne ale departamentului contabilitate.
  • Elibereaza,conform legislatiei in vigoare bonuri, documente justificative privind produsele eliberate consumatorului si va inregistra pe casa de marcat preturile corecte, cantitatile si denumirea produselor vandute.
  • Intocmeste documentele necesare evidentei incasarilor si elibereaza catre Departamentul Contabilitate documentele aferente incasarilor si situatia zilnica a vanzarilor,respectand procedurile interne.
  • Debaraseaza mesele, le curata si aranjeaza sala de mese.
  • Pregateste tacamurile si linia de servire.
  • Adopta permanent o atitudine corecta, amabila, comerciala in fata consumatorilor.

Cerinte:

  • Cunostinte minime de operare calculator.
  • Experienta pe un post similar constituie avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Seriozitate, responsabilitate, flexibilitate.
  • Spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
  • Pachet salarial in care este asigurata masa.
  • Tichete de masa.
  • Decont transport pentru persoanele din afara localitatii.