Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Responsabilitati:

• Incaseaza bani sau tichete respectand legislatia in vigoare si procedurile interne ale departamentului contabilitate.
• Elibereaza,conform legislatiei in vigoare bonuri, documente justificative privind produsele eliberate consumatorului si va inregistra pe casa de marcat preturile corecte, cantitatile si denumirea produselor vandute.
• Intocmeste documentele necesare evidentei incasarilor si elibereaza catre Departamentul Contabilitate documentele aferente incasarilor si situatia zilnica a vanzarilor,respectand procedurile interne.
• Debaraseaza mesele, le curata si aranjeaza sala de mese.
• Pregateste tacamurile si linia de servire.
• Adopta permanent o atitudine corecta, amabila, comerciala in fata consumatorilor.

Cerinte:

• Cunostinte minime de operare calculator.
• Experienta pe un post similar constituie avantaj, dar nu este obligatorie.
• Seriozitate, responsabilitate, flexibilitate.
• Spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Program de lucru luni-vineri
• Mediu de lucru tanar si dinamic
• Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
• Pachet salarial in care este asigurata masa