Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

11A Strada Moise Nicoară, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1000 €

 --- Beneficii incluse in oferta:

-acces la conturi premium continand cursuri si tutoriale pentru dezvoltarea si aprofundare cunostintelor;
-suport, intelegere si recunoasterea meritelor;
-o atmosfera linistita si placuta, birou situat central (Piata Alba Iulia);
-un salariu intre 700 si 1500 EURO in functie de cunostinte si experienta;
-asigurare medicala privata;
-beneficiile 7card;
-masa de pranz inclusa
-flexibilitate, zile libere, team bulding-uri.

--- Descrierea jobului

-dezvoltarea de aplicatii web utilizand limbaje de programare moderne;
-integrare diverse aplicatii dezvoltate custom sau modificate, in diverse platforme;
-modificare aplicatii web astfel incat sa intruneasca cerintele.

--- Pentru acest post, ai nevoie de:

-cunostinte medii - avansate de PHP OOP;
-cunostinte medii - avansate de HTML, CSS, jQuery;
-cunostinte minime - medii JavaScript;
-cunostinte medii - avansate de MySQL si arhitectura bazelor de date;
-cunoasterea a cel putin un Framework (Yii, Laravel, Symfony etc);
-cunoasterea in detaliu a cel putin unui CMS Open Source (Wordpress, Drupal, PrestaShop, Magento).

--- Vei avea un avantaj daca:

-ai experienta pe un post similar;
-ai exemple de proiecte la care ai lucrat;
-ai proiecte personale dezvoltate.

Acest Job NU este remote.