Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1500 - 3000 €

Clientul nostru, doreste intregirea echipei sale cu un coleg/a entuziast/a care sa isi dezvolte potentialul pe un rol de

PHP Developer

Locatie: Iasi

Nr. pozitii vacante: 1

Cerinte:

experienta 3 ani in programare;
- portofoliul de website-uri realizate;
- cunostinte medii de PHP;
- expertiza 2+ ani cu framework PHP MVC (CodeIgniter | Laravel);
- cunostinte avansate de HTML, CSS, Javascript (AJAX, jQuery), Bootstrap;
- experienta in dezvoltarea de magazine online
- cunostiinte de baza Linux;
- cunostinte de baza Adobe Photoshop in vederea pregatirii designului (PSD to HTML)
- folosirea unui sistem de versionare (GIT);
- documentarea codului si folosirea normelor de formatare si organizare a codului;
- creativitate si proactivitate

 Responsabilitati:

- Participarea in intregul flux de dezvoltare a platformelor de servicii web;
- Dezvoltarea si intretinerea produselor companiei realizate pe tehnologii web: CodeIgniter, Laravel
- Respectarea, rafinarea si imbogatirea politicilor tehnice ale companiei referitoare la performanta produselor web, SEO

Beneficii:

-pachet salarial corelat cu experiența și performanța profesională;

-training-uri de specialitate;

-posibilități de dezvoltare profesională;

Train2Perform este o companie specializată în furnizarea de servicii profesioniste în domeniul Resurselor Umane. Echipa noastră oferă partenerilor de business soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor interumane, acoperind următoarele domenii: recrutare și selecție de personal, training, consultanță și management al resurselor umane.