Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Salariu brut pe luna

400 - 800 €

Ne marim echipa in toate punctele noastre de lucru!

Cautam noi colegi impreuna cu care ne vom consolida pozitia de lider pe piata vanzarilor de materiale de constructii si finisaje din Transilvania.

Angajam următoarele categorii de personal:

ASISTENTI VANZARI

CONSULTANTI TEHNIC VANZARI

LUCRATORI COMERCIAL

GESTIONARI

AGENTI VANZARI

OPERATOR FINANCIAR

CANDIDATUL IDEAL:

-Absolvent studii medii sau superioare;
- Cunostinte in materialelor de constructii reprezinta un avantaj;
- Persoana responsabila, dinamica;
- Abilitati de comunicare; atitudine proactiva , orienatata catre client;
- Spirit de echipa;
- Seriozitate, responsabilitate si implicare.

BENEFICII:

1. Salariu atractiv, format din salariu fix + bonuri de masa;
2. Posibilitatea de pregatire profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
3. Posibilitate de avansare in cariera;
4. Posibilitate de achizitionare a produselor companiei la preturi reduse;
5. Bonusuri ocazionale.

RESPONSABILITATI:

Difera in functie de pozitia ocupata, insa in principal responsabilitatile sunt legate de procesul de vanzare si gestionare a clientilor:

-aprovizionarea raionului cu marfa si aranjarea acesteia pe raft;-intampinarea clientilor;
-identificarea proiectului de amenajare la care lucreaza in prezent clientul;
-identificarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai potrivite solutii pentru nevoile si dorintele acestora;

articipa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;

- participa la efectuarea inventarelor periodice.