Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Clarismart Consulting cauta pentru service auto din Timisoara, persoane pentru postul de Receptioner service, Mecanic auto/ Electrician auto, Sef atelier, Identificator piese.

Cerinte

- Studii tehnice

- Experienta nu este neaparat necesara

- Persoana responsabila si atenta la delaii.

Descriere post:

Receptioner service

- Deschide comanda si introduce datele masinii in program

- Identifica piesele si tranmite oferta clientului

- Emite factura  baza devizului

Mecanic / Electrician auto
- Efectueaza lucrarile de reparatie si intretinere pentru autoturismele ce ii sunt repartizate

- Efectuaza operatiile de pregatire inaintea livrarii masinilor noi.

- Rezolva cerintele cuprinse in comanda de lucru.

Sef atelier

- Coordoneaza activitatea intregului atelier de reparatii auto

- Verifica reparatiile auto si dispune masuri de optimizare si imbunatatire

Identificator piese

- Verifica furnizorii, alege pretul cel mai avantajos si termenul de livrare cel mai mic

- Ofera consultanta tehnica clientului

Beneficii:

- salariu fix corelat cu experienta profesionala

- transport asigurat

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la adresa