Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză, italiană, română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Angajam personal pentru Restaurant de tip Fast Food cu specific Seafood.

Experienta anterioara nu este obligatorie!

Locatie: Promenda Mall.

Program: Flexibil, Part Time sau Full Time.

Responsabilitati: Ospitatiltate fata de clientii din locatie sau potentialii clienti. Servirea comenzilor cu profesionalism.

Cunoasterea perfecta a meniului si a ingredientelor folosite. Recomandarea combinatiilor potrivite de meniuri si bauturi. Respectarea procedurilor cu privire la incasarea platilor.

Pachet motivational: Salariu garantat minim 1800 Lei/ luna. Al 13-lea salariu. Sistem centralizat de tipping.

Bonus-uri in functie de performanta.

We are having opening positions , no experience is a mandatory

Location: Promenada Mall - Bucharest

Schedule: Part Time or Full Time , flexible schedule

Requirements: Food experience preferred

•Promptly and warmly greet guests to our place

•Deliver food promptly and professionally

•Demonstrates complete understanding of menu items and ingredients. Advice guests on appropriate combinations of food and drinks.

•Collects tickets and follow proper cash-handling procedures

Min salary a Thousand Eight Hundred Ron (1800)

Opening 5 August