Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 750 €

Magazinul de prezentare din Floresti vis-a-vis de Lidl

8 posturi

CANDIDATUL IDEAL:

- experienta in comerţ, de preferat in domeniul mezelurilor
- seriozitate
- persoana dinamica
- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi programul este de 8 ore/zi, sambata cu program scurt, iar duminica inchis.

RESPONSABILITATI :

- gestioneaza raionul de mezeluri in vederea cresterii vanzarilor si raspunde de aspectul comercial

PRINCIPALELE ATRIBUŢII:
- aranjează şi sortează produsele expuse
- informează cu amabilitate şi profesionalism clienţii despre caracteristicile produselor sau preţuri

- analizează zilnic vânzările, stocurile şi informează şeful ierarhic
- urmăreşte în permanenţă termenele de valabilitate ale produselor şi scoate de la vânzare sau depozitare produsele expirate sau deteriorate şi le duce în zona special amenajată
- menţine curăţenia în magazin şi în locurile de depozitare
- efectuează inventarul
- actualizează şi afişează etichetele de preţ ale produselor
- propune cantităţile ce urmează a fi comandate

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII):
- salariu motivant
- sansa unei cariere intr-un mediu dinamic
- perioada de instruire