Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

De peste 20 de ani firma Dennver Comimpex ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre echipa noastra specializata. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri. Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!

Responsabilitati:

- executa lucrati de reparatii, tamplarie si alte activitati gospodaresti pentru spatiile firmei Dennver;

- intretinere gradina/spatii verzi;

Cerinte:

- permis categoria B (obligatoriu);

- cautam o persoana apta pentru munca fizica;

Oferta:

- program flexibil de 8 ore/zi;

- salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport;