receptioneri, barmani - SOLAY -

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu brut pe luna

400 - 600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

HOTEL, angajeaza:

  • Receptioneri

Descrierea jobului:
- activitati specifice receptiei: check-in/check-out, incasare si facturare clienti
- preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti;
- solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate;

Cerinte:
- seriozitate
- abilitati excelente de comunicare
- disponibilitate pentru program de lucru in ture;
- cunostinte de operare pe calculator
- cunoasterea limbii engleza nivel mediu constituie un avantaj.

Mediu de lucru placut, colectiv tanar, amabil si profesionist.

    • Barmani

    cerinte:

    - atitudine pozitiva;
    - serviabilitate;
    - punctualitate;
    - abilitati bune de comunicare, atentie la detalii.

    Descrierea jobului

    - preluarea comenzilor de bauturi intr-o maniera eficienta si profesionista;
    - servirea clientilor la bar si primirea comenzilor in mod ireprosabil;
    - comunicare interactiva, politeţe şi profesionalism în servirea clienţilor;

    Oferim :

    - Salarizare atractiva;
    - Training gratuit;
    - Contract de munca pe perioada nedeterminata;
    - Oportunitatea unui loc de munca stabil.