Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)

Candidatul ideal

- Persoana responsabila, dinamica, ordonata;

- Persoana orientata spre detalii;

- Persoana cu atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

- Asigura curatenia in interiorul si exteriorul farmaciei, spatiul din fata vitrinei, oficina;

- Supravegheaza procesul de preluare a gunoiului de catre firma specializata si autorizata;

- Se implica, atunci cand i se cere, in procesul de curatenie din farmaciile ce urmeaza sa se deschida;

- Are un comportament discret in farmacie;

- Raspunde prompt solicitarilor venite din partea Farmacistului Manager;

- Respecta principiile si normele de lucru din farmacie.

Beneficii

- Garantia corectitudinii contractuale;

- Tichete de masa;

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes.

DE CE SA FACI PARTE DIN ECHIPA ARTA by DR MAX?

Dr Max Holding administrează cele mai mari rețele de farmacii din Cehia și Slovacia, precum și cea mai mare rețea independentă de farmacii din Polonia.

Poti face parte dintr-o echipa care lucreaza la îmbunătățirea constantă a calității asistenței farmaceutice, garantând accesul la un sortiment larg de medicamente la prețuri scăzute.

Suntem profesionisti, deoarece sanatatea celorlalti depinde de calitatea muncii noastre si ascultam nevoile pacientilor.