Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

RESPONSABILITATI

  • Asigura curatenia generala in birouri si spatiile anexe din sediul societatii
  • Intretine obiectele de uz gospodaresc necesare activitatii de protocol
  • Participă la determinarea necesarului de materiale destinate curăţeniei
  • Preia  periodic materialele pentru curatenie, pe care le foloseste conform destinatiei acestora si in  dozajul corespunzator
  • Raspunde de utilizarea si pastrarea in bune conditii a ustensilelor de curatenie si le depoziteaza in conditii de siguranta
  • Program: part-time 4 ore

CERINTELE POSTULUI

  • Persoana bine organizata, responsabila, muncitoare, cu atentie la detalii;
  • Persoana de incredere;
  • Respectarea procedurilor companiei

Medical Express este unul dintre principalii trei furnizori de produse și dispozitive medicale din Romania, pe piata din, acoperind fiecare judet din tara prin reprezentanti de vanzari si sedii regionale in cele mai importante

  • Interviu online
  • Ce salariu te-ar mulțumi?