Adresa/ adresele jobului

Pitești

Candidatul ideal

- capacitate de adaptare la tehnici și metode noi de lucru;
- spirit organizatoric;
- capacitate de a respecta termene de execuție;
- flexibilitate;
- dornic de dezvoltare personală.
- bune abilitati comunicare si de organizare a activitatii;
- atentie la detalii si lucrul in echipa;
- experienta pe un post similar prezinta avantaj.

Descrierea jobului

- curățenie cu generatoare de abur;
- aspirare și dezinfectare cu echipamente de injecție-extracție pe bază de abur;
- lucrări pe bază de programări;
- transport la/de la lucrări asigurat;
- echipament de lucru asigurat;
- program fix;
-salariu motivant și negociabil.

Descrierea companiei

Companie nou înființată, care introduce pe piață un concept inovativ de curățenie pe bază de abur. Toate echipamentele sunt noi, se asigură pregătire permanentă și continuă. Se dorește înființarea unei echipe de lucru unită și bine pregătită, cu personal care să fie în măsură să asigure un furnizor de încredere pentru clienții noștri. Construim echipa în jurul oamenilor noștri, pentru colaborări de lungă durată.