Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța; Strada Castanilor, Constanța

Se recruteaza si din

Constanța

Candidatul ideal

1. Absolvent studii medii/superioare;
2. Posesor permis de conducere categoria B – obligatoriu;
3. Disponibilitatea deplasarii pe teren.
4. Bune abilitati de comunicare si operare PC;
5. Capacitate de analiza si decizie;
6. Rezistenta la stres, independenta si dinamism;
7. Cunoasterea inregistrarii imobilelor la OCPI si SPIT constituie un avantaj.

Descrierea jobului

1. Promovarea ofertelor pentru potentialii clienti;
2. Identificarea persoanelor care doresc sa faca achizitii imobiliare;
3. Pregatirea documentelor necesare tranzactiilor imobiliare, implicarea activa si urmarirea finalizarii acesteai;
4. Mentinerea relatiilor cu Serviciul Public de Impozite si Taxe, Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara, alte institutii.
5. Munca de teren.

Descrierea companiei

Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare.