Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

 Recrutam personal in domeniul mecanicii auto si al constructiilor (zidari, faiantari, tencuitori, schelari, tamplari acoperis, finisori etc.).

Suntem interesati in  a  recruta  personal  roman pentru a lucre in Germania in domeniul constructiilor .

Conditii si informatii legate de cerintele noastre si ceea ce oferim noi.

  Sarcini si responsabilitati:

-Respectarea cu precizie a indicatiilor date de seful de santier, respectarea normelor de protectie si tehnica a securitatii muncii, calificari, punctualitate la locul de munca.

Educatie:

-Cunostinte specializate: daca este specificat de catre client

-Certificare profesionala: atunci cand este cazul.

-Experienta: minim 2 ani, varsta maxima de 55 ani

Cerinte:

-Instrumente propria: fiecare trebuie sa isi aduca unelte de mana (trusa)

-Propria masina: da, cel putin o persoana pe echipa trebuie sa poata vorbi germana sau engleza (echipa de 4/5 persoane)

Recompensa:

Salariu: aproximativ €net/saptamana la 44 ore muncite, orele suplimentare sunt platite 25%

-Beneficii: (de exemplu:cazare, transport, asigurare,vacanta etc.) Se ofera cazare la pensiuni, casa de vacanta, camera de 2 persoane, posibilitati de a gati, spalat, sau pentru parcarea masinii.

-Oferim asigurare medicala,

-Zilele de vacanta sunt platite,

Decontam primul transport Romania-Germania.

NU PLATIM: masa si transportul in Germania de la acomodatie pana la munca si invers. Fiecare trebuie sa isi aduca echipamentul propriu de munca: pantofi de siguranta, cizme pentru anotimp ploios/ turnare de ciment, salopeta/ haine de munca, casca si manusi.

Conditii de lucru:

-Lucru regulat de seara si de weekend: posibil, in fuctie de cererea sefului de santier

-Schimbarea lucrarilor: posibil

-Lucrul in aer liber: da

-Lucrul cu clienti provocatori: posibil

  • Interviu online
  • Ce cunostinte de limbi straine la nivel conversational cunoasteti si la ce nivel considerati ca sunteti? Limba engleza sau germana este o conditie obligatorie.
  • Care este motivul pentru care aplicati la acest anunt?
  • Sunteti de acord cu oferta de beneficii mentionata mai sus?
  • Cand puteti incepe activitatea din momentul in care ati fost acceptat pentru o pozitie?
  • Pe ce perioada doriti sa lucrati in strainatate?
  • Aveti masina personala?