Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

  • Utilizator al pachetului MS Office, in special MS Excel
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru lucrul in ture si in week-end-uri
  • Atentie deosebita la detalii
  • Gandire analitica, capacitate de a rezolva probleme
  • Cunostinte lb. engleza – nivel mediu
  • Abilitati de lucru in echipa
  • Reprezinta avantaj:
    • experienta in domeniul jocurilor de noroc
    • experienta in risc management/controlling, compliance (AML/KYC)
    • experienta anterioara pe o pozitie similara

Descrierea jobului

  • Monitorizarea si investigarea tranzactiilor efectuate de clientii din mediul online, in vederea identificarii actiunilor de frauda
  • Verificarea si procesarea retragerilor pentru pariurile online, intr-un mod rapid si eficient
  • Creionarea proiectiilor/profilelor KYC ale clientilor companiei, in baza informatiilor detinute si conform procedurilor interne KYC
  • Monitorizarea, investigarea si prevenirea activitatilor frauduloase, sub toate formele
  • Monitorizarea depunerilor online si asigurarea unei rate superioare de acceptari ale depunerilor
  • Reducerea cazurilor de chargeback /refuz de plata, prevenirea si detectarea diferitelor incercari de frauda si a cazurilor de solicitare abuziva a bonusului oferit de companie in cadrul diferitelor campanii online
  • Solutionarea problemelor escaladate prin e-mail sau tichet de catre colegii din cadrul Dep. Customer Support

Beneficii:

  • Salariu si bonusuri in functie de performanta;
  • Pachet servicii medicale;
  • Mediu de lucru foarte placut, intr-un sediu nou aflat langa statia de metrou Timpuri Noi;
  • Posibilitati de dezvoltare continua.

Descrierea companiei

Fortuna is a fast-growing company that activates in the Gambling and Sports Betting industry and was founded in 1990 in Prague. With over 25 years experience on the gambling market, Fortuna is the largest betting operator in Central and Eastern Europe. In this period, the group has distinguished itself as a leader in setting trends in the betting sector.