Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Reghin

Se recruteaza si din

Târgu Mureș, Cluj-Napoca, Iași, Oradea, Toplița, Timișoara

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate pielarie - încălţăminte / sau similar
- Spirit creator
- Abilităţi bune de lucru în echipă
- Atitudine responsabilă
- MS Office – nivel bun
- Engleză – nivel bun

- Cunoştinte tehnice de baza: croit /cusut/tras.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

- Execută desene de baza cu indicaţii mod de execuţie conform documentelor specifice (design sau original)
- Execută tipare
- Verifică executarea prototipurilor în atelier
- Multiplică tiparele pentru gama de mărimi în vederea executarii seriilor "0" încălţăminte

- Urmărirea şi pregătirea  modelului din faza de dezvoltare până în producţie

Beneficii:

- posibilitatea de învăţare şi dezvoltare la locul de munca
- sustinere profesionala din partea specialiştilor cu experienţă
- salariu competitiv
- tichete de masa
- decont abonament transport
- asigurare de viaţă 24/24
- în caz de relocare se achită 1/2 din valoarea chiriei pentru 12 luni