Detalii loc de munca

Manager Zonal de Vanzari EST

Angajeaza Premium Talent
Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Job partial remote (timpul de lucru se va imparti intre remote si sediul companiei)
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
* toate limbile sunt obligatorii
Salariu net pe luna
800 - 900 €
Posturi disponibile
8

Mogo este un partener de incredere in domeniul finantarii auto pentru consumatorii din Letonia, Lituania, Estonia, Georgia, Polonia, Armenia, Albania, Moldova, Belarus, Macedonia și România.  Mogo Romania face parte din grupul internațional ELEVING, care are ca scop sa ajute mobilitatea sociala in diverse comunitati din intreaga lume, creand acces la solutii financiare.

Scopul job-ului este cresterea cifrei de vanzari a companiei si mentinerea unei relatii de buna colaborare cu partenerii deja existenti, pentru toata zona de EST a Romanieijudete).

Responsabilitati principale:

  • Activitate de vanzari in aria alocata si gestionarea portofoliului de clienti (dealeri auto);
  • Pregatirea si implementarea strategiei de vanzare in zona alocata;
  • Planificare si executare vizite clienti din zona alocata;
  • Acordarea de sprijin operational in procesul de obtinere a creditelor auto;
  • Intocmirea şi prezentarea de rapoarte privind activitatea din aria de acoperire;
  • Realizarea targetului de vanzari lunar prestabilit.

Realizarea acestui obiectiv presupune munca de teren – aproximativ 80% din timp.

Asteptarile noastre:

  • Studii superioare;
  • Experienta minima de 3 ani in vanzari (experienta in vanzari de servicii financiare este un avantaj);
  • Intelege aspecte tehnice referitoare la autoturisme si are cunostinte despre piata auto;
  • Comunica cu usurinta si isi sustine argumentat punctul de vedere;
  • Isi organizeaza eficient  activitatea si isi respecta programul;

Ce ofera Mogo:

  • Training in Head Office si pe teren
  • Instrumentele necesare indeplinirii sarcinilor: telefon, laptop, masina de companie;
  • Posibilitatea de a se dezvolta profesional pe masura ce acumuleaza cunostinte si genereaza rezultate.;
  • Salariu fix, bonusuri lunare si trimestriale motivante in functie de performante;
  • O echipa de profesionisti dornici sa se autodepaseasca.

Beneficii acordate

Financiar
Bonus de performanta
Decontare transport
Medical
Abonament servicii medicale
Dezvoltare
Team-building
Conditii de lucru
Cafea/ceai/snacks la birou
Echipa multiculturala
Masina de serviciu
Telefon mobil
Laptop