Ospatar - Restaurantul Burger House Cluj

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Daca iti face placere sa interactionezi cu publicul si doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si interactiva, alatura-te echipei noastre.
Pentru noi nu conteaza doar clientii, ci si ambasadorii nostrii !

Cerinte :
-Studii medii absolvite
-Cu sau fara experienta in domeniu

Posturi :
-Ospatar

Responsabilitati:
- Preluarea comenzilor, prepararea produselor si servirea catre clienti
- Lucrul cu casa de marcat
- Interactionare cu publicul
- Repectarea normelor igienico-sanitare

Benificii:
- Salariul motivant
- Bonus in functie de performante
- Carte de munca
- Mediu de lucru fara stres

Burger House este o societate comerciala care detine 3 locatii in orasul Cluj-Napoca si este in continua expansiune. Daca doresti sa faci parte  dintr-o echipa tanara, dinamica, creativa si nu in ultimul rand opend-minded, unde sansele de promovare apar la fiecare cateva luni, trimite-ne cv-ul tau!

Cu stima,
Echipa Burger House