Ospatar mic-dejun sau a la carte

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

604 - 680 €

Acest job nu mai este activ.

Candidatul ideal:

- studii medii;

- diploma de calificare in domeniu;

- experienta de minim 1 an pe un post similar;

- cunostinte medii de limba engleza;

- prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva;

- stapanire de sine, disciplina.

Descrierea jobului:

- cunoasterea principalelor reguli de servire si protocol;

- preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;

- cunoasterea meniului pentru a oferi informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;

- servirea exemplara a clientilor cu produsele comandate de catre acestia;

- debarasarea si asigurarea curateniei in restaurantul unitatii hoteliere;

- respectarea normelor de igiena si securitate a muncii.

Oferim:

  • Pachet salarial cu tichete de masa si o masa calda pe zi
  • Sporuri conform legii
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata