Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană, germană

Adresa/ adresele jobului

Splaiul Independenţei, Cluj-Napoca

Restaurant FRAGMENT cautam personal pentru următoarele posturi:

Ospătar

Candidatul ideal:

- Certificat de calificare profesionala;
- Experienta într-o poziție similara reprezinta avantaj;
- Cunoașterea unei limbi străine reprezinta avantaj.
- Cunoaște meniul restaurantului și compoziția rețetelor de mâncare și a băuturilor
- Este la curent cu ofertele zilnice si ocazionale
- Desigur, cunoaște gustul preparatelor
- Cunoaște tehnicile utilizate pentru a argumenta si a vinde
- Știe vinurile din meniu, principiile de vinificație, regulile de degustare
- Stăpânește codul de asociere dintre preparate si vin

Descrierea jobului:

Ospătar

BENEFICII:

- Ocazia sa va perfecționați alături de un consultant renumit de origine franceza, care realizează rețetele culinare și procedurile de lucru pentru companie
- Compania asigura pregătirea pentru fiecare post ocupat.
- oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru plăcut
- pachet salarial motivant.

Descrierea companiei:

Our purpose is defined by our passionate desire to make a difference in the lives of our guest through the human experience of eating; the emotional connection of hospitality, and the stimulation of senses...

Daca vrei sa faci parte din echipa noastră, trimite Cv-ul tau la adresa de mail sau informații la tel