Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 700 €

Candidatul Ideal: Atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabila, orientare catre client, flexibilitate, capacitatea de a gasi solutii si a rezolva probleme, abilitati de relationare cu oamenii, lucru in echipa, bune abilitati de comunicare si organizare.

Cerinte:
Experienta intr-un post similar
Cunostinte de limba Engleza - nivel conversational
Studii medii, disponibilitate la program de lucru in ture.

Responsabilitati:
Participa la pregatirea salonului restaurant conform standardului, realizeaza mise en place si pregateste echipamentul folosit pentru a asigura o buna desfasurare a activitatii restaurantului, intampina clientii, preia comenzile si le onoreaza cu promptitudine, verifica aspectul si cantitatea produselor preparate in momentul preluarii lor de la bucatarie.

Oferta noastra include: Salariu fix, negociabil in functie de experienta, Bonusuri la evenimente.