Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Intrarea Binelui, București

Candidatul ideal

• Experiența anterioară privind produsele alimentare și băuturile.

• Atitudine pozitivă de lucru

•Abilitati excelente de comunicare

• Angajamentul de a oferi un nivel înalt de servicii pentru clienți și de a avea în vedere detaliile

• Flexibilitatea de a lucra dimineața, după-amiaza, seara și noaptea

• Fluent în limba engleză

• Abilitatea de a lucra pe cont propriu și în echipe

• Afișați cunoștințele complete despre toate meniurile de mâncare și băuturi și disponibilitatea de a explica și recomanda conținutul de alimente și băuturi

• Experiența anterioară privind gestionarea numerarului

• Cunoașterea reglementărilor privind igiena produselor alimentare

• Contextul educațional relevant

Descrierea jobului

. Sunteți responsabil să oferiți oaspeților alimente și băuturi într-o manieră eficientă pentru a oferi o experiență excelentă oaspeților în restaurantul nostru. În calitate de Waiter, vi se va cere să depuneți eforturi și să atingeți obiectivele departamentale. Mai precis, veți fi responsabili pentru îndeplinirea următoarelor sarcini la cele mai înalte standarde:

• Sa intampinati oaspeții într-un mod politicos și prietenos

• Sa va asigurati că toate mesele primesc hrana și băuturile conform cerințelor

• Consultarea clienților, explicarea meniului + sugestii de vin

• Mențineți curățenia tuturor echipamentelor utilizate în timpul schimbării

• Urmați procedurile de manipulare a numerarului

• Gestionați interogările clienților în timp util și eficient

• Respectați standardele de marcă

• Maximizați veniturile și creșteți cheltuielile medii per persoană prin vânzarea în sus și menținerea unui standard ridicat de servicii pentru clienți.

Descrierea companiei:  Restaurant cu specific  mediteranean