Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Înfiinţată în 1991, CRIsoft a dobândit o vastă experienţă în analiza, conceperea, dezvoltarea şi implementarea de soluţii software integrate, timp în care motto-ul companiei “Programe care gândesc” a reuşit să impună la propriu o nouă abordare în acest domeniu.

Profilul candidatului:

  • studii superioare profil IT;
  • cunoştinţe SQL, PL/SQL, Java, HTML;
  • cunoştinţe Oracle Developer (Forms & Reports);
  • cunoştinţe limba engleză;
  • persoană pasionată de programare, responsabilă şi dedicată.

Experienţă:

  • cel puţin 3 ani experienţă de lucru în tehnologii/ platforme/ limbaje: Oracle/ SQL/ PL/SQL.

Constituie avantaj:

  • cunoştinţe de arhitectură Oracle 11G/12C;
  • tehnologii web Java Script, JSP;
  • cunoştinţe programare orientată obiect;
  • cunoştinţe arhitectură client/server şi n-tier;
  • sisteme de operare: Windows, Linux;
  • experienţa cu sisteme ERP sau Billing;
  • cunoştinţe economice generale.

Descrierea jobului:

  • dezvoltă modulele aplicaţiilor şi documentează codul;
  • interacţionează cu echipa de testare şi rezolvă problemele care apar;
  • participă la analiză şi creează specificaţii;
  • colaborează cu membrii echipei de implementare.

CRIsoft vă oferă:

  • posibilitatea de a lucra cu experţi în domeniu şi tehnologii de vârf;
  • oportunitaţi de dezvoltare personală, cursuri şi certificări profesionale.

Departamentul Resurse Umane

Vă rugăm să specificaţi denumirea funcţiei şi locaţia pentru care aplicaţi în subiectul mesajului.