Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Florești

Optică medicală angajează optometrist pentru cabinet de optică în orașul Cluj-Napoca.

Descrierea postului:
• Derularea activităților de vânzare de produse și servicii în magazin de optică
• Oferirea de consultanță de specialitate clienților
• Derularea activităților de gestionare a magazinului
• Menținerea relațiilor cu clienții și fidelizarea acestora
• Testarea vederii în scopul determinării dioptriei
• Prescripție de ochelari

Cerințe:
• Persoană dinamică, organizată, responsabilă
• Excelente abilități de comunicare
• Experiență în domeniul opticii medicale
• Studii de specialitate
• Cunoștințe de bază în domeniile de optometrie / optică

Beneficii:
• Pachet salarial format din salariu fix + comision pentru depășirea target-ului
• Sporuri de sărbători
• Lucru într-un mediu plăcut

  • Interviu online
  • De ce doriți să vă schimbați locul actual de muncă?
  • Ce salar v-ar motiva pentru a face performanță?
  • De când ați fi disponibil?