Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 700 €

SWISS OPTIK! Cautam un Optometrist care sa ni se alature.

Oferim seriozitate, conditii salariale avantajoase, bonusuri motivante, mediu de lucru placut.

- OBLIGATORIU studii de specialitate Optometrie finalizate sau in curs de finalizare.

- experienta pe un post similar in optica medicala reprezinta un avantaj
- persoana dinamica, organizata, implicata in procesul de vanzare, serioasa, responsabila, atenta la detalii, cu reale abilitati de comunicare

RESPONSABILITATI:
- Consultatii optometrice - determinari dioptrii.
- Consilierea/ vanzarea /adaptarea lentilelor de contact cosmetice si/sau de corectie a vederii
- Consilierea si vanzarea ramelor, a lentilelor de ochelari si ochelarilor de soare.

BENEFICII:
- Salariu fix motivant+comision+bonusuri, mediu de lucru placut si profesionist, cariera profesionala, posibilitatea de a participa la training-uri si cursuri de specialitate

Intr-o perioada in care optica medicala evolueaza cu o viteza inimaginabila,noi ne-am propus sa fim numarul 1 in acest constienti ca nu este usor,insa experienta de peste 15 ani pe piata din Romania,produsele si serviciile de o calitate net superioara,reprezinta premisele de la care am plecat.