Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 799 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CANDIDATUL IDEAL:

- Studii de specialitate in domeniile optometrie/optica medicala.
- Experienta minima de 1an in domeniu.
- Profesionalism, organizare, abilitati bune de comunicare, orientare catre client, responsabilitate.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Determinarea dioptriilor.

- Consilierea pentru alegerea produselor dorite.

- Gestionarea stocurilor de marfă, recepție, vânzare.

- Pachet salarial: Salariu fix plus parte variabilă în funcție de atingerea unor obiective stabilite împreună.

- Program full-time.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru placut si profesionist
- Posibilitati de promovare, cariera profesionala.

Garantam confidentialitatea tuturor aplicatiilor.
Doar candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA COMPANIEI:

Optica Medicala - servicii profesionale