Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Candidatul ideal
- Cunostinte de baza in optometrie, reprezinta un plus, studii de optometrie in an terminal sau finalizate;
-Experienta anterioara in domeniu;

- Orientare catre client;

- Abilitati de comunicare si negociere;
-Persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii;
- Cunostiinte PC,

Descrierea jobului
- Consultatii - determinari de dioptrii
- Prescrierea retetei de ochelari de vedere si lentile de contact
- Promovarea si vanzarea produselor optice comercializate
- Consilierea / vanzarea ochelarilor de soare
- Consilierea / vanzarea ramelor si lentilelor de ochelari
- Consilierea / vanzarea / adaptarea lentilelor de contact cosmetice si/sau de corectie a vederii
- Consultatii optometrice - determinare dioptrii (pentru optometristi)

Descrierea companiei

**Cabinetul este dotata cu tehnologie de ultima generatie!

****SE OFERA PACHET SALARIAL MOTIVANT ( fix + bonus vanzari pe masura performantelor ), MEDIU DE LUCRU DEOSEBIT, PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL, POSIBILITATI REALE DE PROMOVARE.