Operatori tricotat ,mecanici tricotat,Karl Mayer

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1865 - 2800 €

  • RESPONSABILITATI

  • Va lucra ca parte a unei echipe in fabrica noastra din apropierea orasului Nottingham , Marea Britanie si va avea responsabilitati specifice in operarea cu masini de tricotat industriale tesaturi tip plasa KARL MAYER astfel:
    -va alimenta masina cu fir , respectant traseul acestuia conform cu specificatiile tehnice
    -Va inlocui bobinele goale , acele si rolele cu materialul obtinut
    -Va identifica posibilele defecte aparute in material
    -Va verifica calitatea produsului dupa specificatii tehnice , ca de exemplu intindere , elasticitate , rezistenta la rupere , defecte de orice fel etc.
    -Va raporta orice defect observat sau functionare defectuasa
    -Va respecta planul zilnic de lucru
  • - Pentru postul de mecanic masini de tricotat :
  • - Experienta in masini de tricotat KARL MAYER este un mare avantaj
  • - Se va ocupa de intretinerea si repararea daca este necesar a masinilor de tricotat
  • - Va urmari stocul de piese de schimb si va comanda ce  este necesar pentru a mentine masinile in cea mai buna stare de functionare
  • - Va actiona preventiv in schimbarea pieselor uzate in asa fel incat timpii de repunere in functiune sa fie cat mai mici.
  • - Va raporta sefului direct orice problema va identifica in functionarea optima a masinilor de tricotat

    CERINTE
    capabil sa ridice +25 kg ,constiincios si tenace , cu o vedere buna ( cu ochelari daca este necesar) , o buna coordonare vizuala si motorie , sociabil , capabil de lucru in echipa , o buna capacitate de invatare .Experienta in lucrul cu masini de tricotat KARL MAYER reprezinta un important avantaj.
  • Ideal daca are cel putin capacitatea de a intelege la nivel de baza limba engleza.

    BENEFICII OFERITE
    Aburnet Ltd ofera:
  • - Loc de munca stabil pe o perioada lunga de timp
    -Salariu atractiv
    -specializare recunoscuta
    -Program fix cu posibilitatea de a lucra peste program ( platit conform normelor UK)
    -Sanse de promovare
    -Pensie privata
    -31 zile concediu platit pe an
  • - ajutor in gasirea cazarii

    DESCRIEREA FIRMEI
    ABurnet Ltd este o companie privata specializata in oferirea de solutii impotriva contaminarii cu fire de par a produselor o gama completa de plase de protectie pentru cap , gat , antebrate , barba, etc folosite in fabricile de prelucrare a alimentelor . Oferta sa poate fi vazuta pe pagina companiei ( ) Are capacitati de productie atat in Marea Britanie cat si in Sri Lanka