Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

DN6, Timișoara

Responsabilitatile rolului
- Opereaza echipamentele aflate in linia SMT conform instructiunilor de lucru;
- Alimentează maşinile automate SMT cu materiale respectând întocmai necesarul de materiale, documentaţia tehnică şi instrucţiunile de lucru;
- Rezolva defectiunile simple cat si erorile aparute la echipamentele din linia de productie;
- Asigura indeplinirea volumelor de productie planificate;
- Completeaza documentatia specifica procesului de productie;

Cerinte
-Experienta in domeniul de productie, ideal in industria electronica sau in industria AUTO.
- Seriozitate, disciplina si disponibilitate program 3 schimburi.

Beneficii:
- Pachet salarial in functie de performanta
- Prime de performanta si de SMT
- Al 13lea salariu
- Tichete de masa (13 RON)
- Transport asigurat
- Reduceri medicale

Nota:

Va rugam sa luati in considerare faptul ca doar candidatii selectati  vor fi contactati pentru etapa de intervievare si oferta.

Va multumim anticipat pentru intelegere in aceasta privinta!