Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Descrierea postului:

Executa operatiunile de aprovizionare cu materiale de ambatat in functie de masina/linia pe care este alocat;
Mentine ordinea si curatenia in aria de lucru si de productie;
Executa operatiunile de cantarire a produsului finit in functie de masina/linia pe care este alocat;
Verifica calitatea materiilor prime si materialelor din procesul de productie;
Raporteaza orice deviatie de la standard a consumului de materiale si semifabricate sefului de formatie in cel mai scurt timp;
Executa toate operatiunile specifice fazei de lucru in care este alocat;
Gestioneaza defectele , respectiv “rework“-ul specific produsului care se fabrica pe masina/linia pe care este alocat;
Verifica si se asigura de respecatrea standardelor privind calitatea si corectitudinea ambalarii individuale , in display si in bax a produselor , conform fisei de produs , in functie de masina/linia pe care este alocat;
Respecta toti parametrii de monitorizare a calitatii precum si regulile de igiena si siguranta a produsului;
Respecta normele de conduita prevazute in Regulamentul Intern al Societatii.

Cerinte:

Studii minim 8 clase;
Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

Beneficii:

VENITURI PANA LA 2280 LEI NET;

Tichete de masa

Ore suplimentare platite dublu;

Bonus performanta;

Bonus productivitate 350 lei brut

Bonus ore suplimentare

Bonus Paste/Craciun/Vacanta

Bonus recomandare 300 lei net;

Spor tura de noapte 30%;

Contract perioadă nedeterminata;

Asigurare medicala și de viata;

Transport gratuit;

Mediu de lucru ne-toxic.

  • Interviu online
  • Buna, Multumim pentru candidatura si pentru interesul aratat companiei noastre. Te rugam sa citesti cu atentie Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidatilor, disponibila la adresa Transmiterea candidaturii tale reprezinta confirmarea ca ai citit si ca ai inteles aceasta nota de informare. In cazul in care nu doresti sa iti prelucram datele conform notificarii te poti retrage oricand din procesul de recrutare folosind contul tau personal BestJobs; in aceasta situatie Nestle va sterge datele tale personale colectate in cadrul procesului de recrutare respectiv. Mult succes! Nestle Romania-Sucursala Timisoara