Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Hunedoara, Arad, Petroșani, Caransebeș

Firma noastra ofera servicii complete in proiectarea, constructia si instalarea centralelor fotovoltaice.
Ne marim echipa si cautam montatori si operatori echipamente pe santier, pentru proiectele noastre aflate in desfasurare in tara si in strainatate.

 Responsabilitati principale ale postului:

  • pregatirea materialelor si efectuarea operatiilor de montare
  • utilizarea maşinilor şi echipamentelor de pe santier
  • realizarea planului de producţie la volumul şi calitatea necesară
  • respectarea standardelor, procedurilor şi instrucţiunilor de lucru

Candidatul pe care il dorim pentru echipa noastră:

  • este disponibil la deplasări in strainatate
  • are minim 8 clase, sau studii tehnice
  • este rezistent la efort fizic
  • are dexteritate manuală şi este atent la detalii
  • are capacitatea de a lucra in echipă
  • este eficient, corect, dedicat, serios si ordonat la locul de muncă
  • are un simt dezvoltat al raspunderii pentru munca sa ca parte a intregii echipe

Este un avantaj daca are in plus:

  •  experienta operare masini batut stalpi metalici
  • atestat de stivuitorist sau macaragiu
  • studii in domeniu electric
  • permis de conducere cat B
  • experienţă anterioară în cadrul unui santier
  • cunostinte minime de limba engleză sau o limba straina

Angajatul va benficia de:

  • pachet salarial atractiv peste nivelul pietei
  • recompensarea muncii bine facute prin bonusuri atractive
  • bonus de productivitate si calitate a muncii efectuate
  • transport, cazare si masă pentru deplasarile pe santierele din afara tării
  • mediu de lucru placut cu o echipă tanara si dinamică
  • şcolarizare la locul de muncă si utilizarea unor echipamente de lucru modern
  • cursuri de specializare pentru dezvoltarea profesională pe termen lung
  • contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
  • stabilitatea locului de munca într-o companie aflata în plină crestere

Asteptam  cu mare interes cv-ul Dvs.