Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

CANDIDATUL IDEAL:
Angajam fete pentru ocuparea postului de supraveghetor jocuri de noroc-in Bucuresti sector 2 si 6 sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

* Aspect fizic placut si ingrijit

* Abilitati de calcul matematic

* Orientare catre client

* Bune abilitati de comunicare si relationare

* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva

* Responsabilitate, planificare si organizare

* Lucru in echipa, dar si individual

* Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).

*Studii medii, finalizate cu diploma de Bacalaureat
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Ofera clientilor toate informatiile referitoare la modul de functionare al aparatelor la regulile de joc Supravegheaza permanent modul de desfasurare a activitatii in sala de joc Intocmeste incasarile zilnice si preda gestiunea Realizeaza platile corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti.

Salariu:1400 lei,bonusuri si prime.

Training,Contract de munca