Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Rolul Operatorului de Depozit consta in receptia materiei prime si a produselor finite, in relatia cu furnizorii si cu departamentele interne (productia) si externe.

Responsabilitati
- Executa operatiile specifice de operare in locatia magazie (warehouse), fizic, scriptic si operare in sistem, pentru tipurile alocate de materie prima/ produse [materie prima, produs finit, retur magazie, scrap, etc.]
- Mentine si aplica procedurile specifice definite în locația depozitului
- Preia, stocheaza si transfera materia prima/ produsele finite
- Verifica stocurile si semnaleaza corespunzator erorile

Profilul Candidatului
- + 2 ani Experienta anterioara in Operare depozit
- Abilitatea de a citi atent, a intelege si a respecta procesele si instructiunile de lucru
- Aptitudini de lucru Calculator
- Bune abilitati de comunicare
- Eficienta si seriozitate
- Experienta anterioara in domeniul EMS si/ sau automotive constituie un avantaj

Beneficii
- Pachet salarial competitiv, diferentiat in functie de experienta si abilitati
- Transport inclus
- Tichete de masa
- Beneficii medicale - Medicis
- Mediu de lucru avansat tehnologic – echipamente si cladire noua
- Posibilitate de formare si dezvoltare profesionala

Note

Kimball Electronics este un angajator ce ofera sanse egale tuturor candidatilor sai in rolul de interes pentru acestia. Kimball Electronics nu va permite sub nici forma orice act de discriminare si lipsa de demnitate in relatia cu un candidat. Kimball Electronics va asigura un proces echitabil de recrutare bazat pe competente profesionale si rolurile si responsabilitatile locului de munca disponibil.

Va rugam sa luati in considerare factul doar candidatii selectati vor fi contactaii pentru etapele de selectie ulterioare in orice proces de recrutare. Dorim sa va multumim anticipat pentru intelegerea acestui aspect!