Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal
- foarte bune abilitati de vanzare si negociere;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- bune abilitati de lucru pe calculator (Microsoft Office);
- toleranta la stres si rezistenta la rutina;
- comunicativ, motivat;
- dinamic, orientat spre rezultate;
- abilitati adaptare la schimbarile din domeniul tehnologiei.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Identifica si intelege nevoile de comunicare ale clientilor cu scopul de a propune spre vanzare produse si servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia; incheia contracte de servicii;
- Construieste, adapteaza si propune clientului o oferta de servicii cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare;
- Proceseaza eventualele reclamatii ale clientului intr-o maniera profesionista si politicoasa, pentru a rezolva toate aspectele ce tin de competenta sa.

Beneficii:
- bonusuri in functie de targetul atins;
- traininguri de specialitate.