Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilități:
a) Inițierea/Preluarea apelurilor telefonice  a clienților din baza de date.
b) Facturarea comenzilor primite.
c) Promovarea/Prezentarea de produse noi.

Cerințe:
a) Studii medii/superioare.
b) Bune cunoștințe de operare PC .
c) Ton / timbru vocal agreabil și pozitiv.
d) Memorie dezvoltata, capacitate de reținere a informațiilor, de organizare și planificare.
e) Temperament dinamic și flexibil, adaptabil lucrului în echipa.

Descrierea companiei:
Para Distribution Group SRL este o companie de distributie produse parafarmaceutice cu o activitate in domeniu de 14 ani. Prin imbunatatirea continua a calitatii serviciilor am devenit unul dintre principalii furnizori ai acestor produse pe piata.

           Va oferim posibilitatea de a va dezvolta profesional intr-o organizatie cu standarde inalte in care calitatea serviciilor primeaza. Suntem adeptii unei relatii pe termen lung bazata pe incredere si respect reciproc.