Acest job nu mai este activ.

Operator vanzari prin telefon.

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul farmaceutic: Operator vanzari prin telefon.

Responsabilitati:

- Efectueaza activitati de promovare a produselor  catre farmacii / farmacisti;

- Activitati de preluare comenzi   si transmiterea acestora catre distribuitori;

- Mentine si dezvolta portofoliul de clienti;

- Mentine si dezvolta colaborarea cu distribuitorii portofoliului;

- Realizeaza rapoartele de activitate in conformitate cu indicatorii solicitati;

- Participa la sedintele periodice organizate de catre companie;

- Colaboreaza cu reprezentantii din teren ai distribuitorilor portofoliului in vederea indeplinirii obiectivelor;

- Realizeaza planul de vanzari;

Candidatul ideal:

- Experienţă în vânzarea produselor prin telefon- avantaj experienţă în domeniul farmaceutic;

- Persoană deschisă;

- Aptitudini de comunicare;

- Rezistenţă la stres;

- Bune abilităţi de planificare şi organizare;

Beneficii:

-Pachet salarial motivant;

-Mediu de lucru placut si dinamic .