Detalii loc de munca

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
5

RESPONSABILITATILE POSTULUI:
•          Promoveaza si vinde prin telefon produsele si ofertele companiei

  • urmarirea su gestionarea stocurilor
  • alocari de marfa intre sucursale/filiale
    • Semnaleaza dificultati si probleme in recuperarea creantelor
    • Dezvolta portofoliul de clienti ai companiei in zona de responsabilitate
    • Participa la instruiri si isi insuseste cunostintele necesare din sistemul de management al calitatii
    • Raporteaza imediat catre Departamentul Farmacovigilenta al Farmaceutica Remedia Distribution & Logistics SRL reactiile adverse/defectele de calitate ale medicamentelor din portofoliul companiei care ii sunt aduse la cunostinta indiferent de calea pe care le primeste (telefon, fax, mail, direct de la profesionistii din domeniul sanatatii, pacienti, etc.)

    CERINTE:

    - studii medii (superioare prezinta avantaj)
  • - experienta similara in departamente de Spitale sau Retail (prezinta un avantaj)

    -cunostinte operare PC

    - abilitati de comunicare, persuasiune si relationare excelente
    - atentie la detalii
    - focus pe rezultate, capacitatea de a duce la bun sfarsit sarcinile alocate;
    - spirit de competitie si dorinta de reusita;
    - organizeaza eficient informatiile si prioritizeaza corect activitatile;
    - abilitati de lucru in echipa;
    - aptitudini de bun vanzator;

    BENEFICII OFERITE:
    - salariu fix plus bonus pe target;
    - tichete de masa;
    - telefon de serviciu;
    - instruire in tehnici de vanzare/ negociere/ comunicare ;
    - ambient de lucru placut intr-un colectiv unit si dinamic