Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

500 - 550 €

CERINTE:

Experienta anterioara in functia de lucrator comercial sau de casier constituie avantaj
Studii medii incheiate constituie avantaj
Cunostinte sau experienta in relationarea cu clientii
Persoana cu spirit de echipa, atenta la detalii, riguroasa, organizata, adaptabila, cu disponibilitate de a invata
Foarte bune abilităţi de comunicare, relaţionare și ascultare
Atitudine proactiva si pozitiva.

RESPONSABILITATI:

Faci parte din echipa magazinului, activand atat pe raioanele comerciale cat si la casa de marcat pentru scanarea produselor

Aprovizionezi cu marfa raioanele pe care lucrezi, te asiguri de calitatea si prospetimea produselor oferite spre vanzare, te asiguri ca preturile sunt afisate in mod corect si, in general, ca raioanele au o tinuta comerciala atractiva

La casa de marcat, te asiguri ca fiecare client este bine primit, ca produsele alese sunt corect scanate si ca acceseaza cu usurinta sistemul de plata de la Casele Rapide

BENEFICII:

Alaturi de noi, vei avea parte de:
-o remuneratie atractiva
-colegi primitori
-un mediu de lucru dinamic si motivant
-posibilitatea de dezvoltare profesionala

  • Interviu online
  • De ce va doriti schimbarea locului de munca?
  • Sunteti dispus sa lucrati in ture si in weekend?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale pentru acest post?