Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

350 - 500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

- cunostinte foarte bune operare PC (Word, Excel, Internet, Email)
- foarte bune abilitati de comunicare, persuasiune;
- orientare spre client
- experienta in administrarea unui magazin online
- cunosterea platformei Wordpress
- cunoasterea unui program de editare foto

Constituie un avantaj:
- cunoastinte de limba engleza

Descrierea jobului

- proceseaza comenzile lansate de clienti pe site sau prin email sau telefon
- asista clientul in elaborarea comenzii, furnizeaza informatii privind caracteristicile produselor, sugereaza produse adecvate cererii, inlocuieste produsele care nu sunt in stoc
- emite facturi catre clienti si intocmeste documente necesare expedierii produselor prin curierat (AWB-uri)
- gestioneaza livrarile, retururile
- gestioneaza produsele pe site: adauga si actualizeaza produse (produse de natura tehnica)
- creaza continut pentru website (articole pentru blog, text pentru anumite pagini ale website-ului)
- tine permanent legatura cu echipa de marketing si participa impreuna la obiectivele stabilite
- studiaza concurenta si preturile
- gestioneaza in mod proactiv volumul de vanzari si nivelul stocului, iar atunci candeste necesar, propune actiuni specifice
- tine evidenta saptamanala a vanzarilor
- ocazional ambaleaza marfa si expediaza colete catre clienti

Descrierea companiei

COMPANIE CU CAPITAL PRIVAT INTEGRAL ROMANESC, CU O INALTA CALITATE A PRODUSELOR SI O SERIOZITATE DEOSEBITA IN CE PRIVESTE ACTIVITATEA DESFASURATA SI SERVICIILE OFERITE, AVAND CA DOMENII DE ACTIVITATE:
- DISTRIBUŢIA SI VANZAREA DE MOTOUNELTE, SCULE ELECTRICE, ACCESORII, CONSUMABILE SI ECHIPAMENTE PENTRU CONSTRUCŢII, ECHIPAMENTE TERMOTEHNICE
- IMPORTUL DE GARDURI ELECTRICE SI UTILAJE AGRICOLE
- ACTIVITATI DE SERVICE SI MENTENANTA PENTRU PRODUSELE COMERCIALIZATE