Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Suceava

Se recruteaza si din

Suceava

Responsabilităţi:

  • introduce, verifica, corecteaza si salveaza datele si documentele
  • tine evidenta contractelor de achizitii  incheiate cu furnizorii de materie prima
  • efectueaza inregistrari si raportari specifice departamentului
  • transmite  informatii specifice furnizorilor de materie prima
  • verifica /arhiveaza / indosariaza corespondenta, documente si inregistrari ;
  • organizeaza activitatile specifice de secretariat si  administrative
  • participa impreuna cu colegii directi implicati in activitatea de marketing
  • intretine si monitorizeaza activitatea Social Media si a site-urilor
  • implementeaza conceptele pe platformele online
  • respecta procedurile de calitate

Profilul candidatului:

  • persoană dinamică cu disponibilitate pentru munca în echipă
  • studii superioare
  • experienţa in domeniu  de cel puţin 2 ani
  • abilitati de comunicare
  • cunoştinţe de limba engleza
  • cunoştinţe foarte bune de operare PC: pachet MS Office
  • domiciliu stabil in municipiul  Suceava

ForstPan lucrează cu clienții din industria forestieră pentru a dezvolta și îmbunătăți:

  • strategia de achiziții, structuri de cost și calitate
  • eficiența lanțului de aprovizionare cu lemn
  • planificarea, organizarea și executarea activităților de exploatare forestieră

Misiunea ForstPan este de a împuternici participanții din industria forestieră in vederea luării unor decizii manageriale exponențial mai bune.