Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

CALIFICARI SI EXPERIENTA:

  • Studii medii;
  • Lb engleza- nivel conversational.

CALITATI ESENTIALE:

  • Empatie;
  • Spirit organizatoric;
  • Abilitati de a lucra cu cifre;
  • Abilitati de comunicare;
  • Rezistenta la stres;
  • Atentie distributiva;
  • Cazier curat.

Descrierea jobului

ROL PRINCIPAL

  • Colectarea numerarului provenit din vanzarea serviciilor si a produselor destinate incarcarii electronice.

RESPONSABILITATI:

  • Incaseaza sumele de bani de la clienti, prin numarare faptica, in prezenta acestora;
  • Asigurarea unei deserviri amabile si rapide la terminal;
  • Atitudine amabila si orientata spre client;
  • Intocmeste zilnic Registrul de casa fara corecturi;
  • Preda zilnic in contabilitate primul exemplar din Registrul de casa, pentru operarea incasarilor in programul de contabilitate, impreuna cu exemplarul 1 al borderourilor-monetar si cu documentele de casa;
  • Respecta plafonul de casa, plafonul de plati/zi si incasarea maxima /client/zi, conform legislatiei in vigoare;
  • Indosariaza cronologic si arhiveaza documentele cu care lucreaza;
  • Raspunde material si disciplinar pentru pagubele produse, daca prin fapta si in legatura cu munca a cauzat pagube materiale comapanie
  • Program de luni pana vineri.

** Postul este structurat pe perioada determinata.

  • Interviu online
  • 1. Va rog sa specificati salariul minim pe care il doriti pentru acest post.