Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

MAXIMA FERESTRE este unul din cei mai importanti producatori de sisteme din PVC din Moldova, cu distributie in Romania si in alte tari din Europa.
Pentru fabrica noastra din Bacau cautam o persoana sociabila, dornica de a invata domeniul si de a se integra rapid in minunata noastra echipa.

Descrierea postului:

  • Ofertarea si promovarea produselor companiei;
  • Sprijina activitatea reprezentantilor de vanzari;
  • Preluarea apelurilor telefonice si gestionarea acestora conform procedurilor;
  • Preluarea diferitelor solicitari si acordarea de suport atat clientilor cat si colegilor;
  • Colaboreaza cu departamentele interne (achizitii, contabilitate, tehnic etc) pentru realizarea corecta a ofertelor catre clienti.

Cerinte:

  • Abilitati de comunicare prin telefon, de negociere si convingere;
  • Minim studii medii finalizate;
  • Cunostinte operare PC (MS Office);
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • Persoana dinamica, cu spirit comunicativ cu dorinta mare de dezvoltare personala.

Beneficii:

  • Mediu de lucru motivant;
  • Oportunitati de dezvoltare in cadrul firmei;
  • Team building-uri anuale;
  • Venit atractiv cu indexare anuala sau la doi ani in functie de realizari;
  • Traininguri interne si cursuri de perfectionare.