Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

Auto3P Romania, o firma a grupului Auto3P (Europe) AG, s-a specializat in furnizarea de solutii avansate, sigure si complete care raspund nevoilor managerilor de flota pentru administarea eficienta a parcurilor auto. Aceasta a dezvoltat un sistem software performant, bazat pe monitorizare prin GPS si completat cu module integrate, care permit imbunatatirea activitatilor si reducerea semnificativa a costurilor care intervin in procesul de gestiune al parcului.

Cerinte:

- Abilitate de a lucra in echipa;

- Abilitati de analiza, sinteza a informatiilor si initiativa;

- Abilitati de comunicare si relationare interpersonale;

- Atentie sporita la detalii;

- Usurinta, claritate si coerenta in exprimare;

- Loialitate si confidentialitate;

- Cunostinte de limba engleza;

- Cunostinte IT: Hardware & Software, operare si configurare;

- Experienta in suport tehnic si orientarea catre tehnologie constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

- Configureaza echipamente GPS si alte echipamente aditionale utilizate impreuna cu echipamentele GPS;

-  Efectueaza update la echipamentele GPS si verifica functionalitatea acestora;

-  Pastreaza legatura cu service-urile partenere si efectueaza verificarea echipamentelor GPS instalate de catre acestia pe vehiculele clientilor;

- Verifica si identifica problemele de functionare ale echipamentelor instalate pe vehiculele clientilor folosind programele software specifice si comunica eventualele defectiuni Departamentului Tehnic, in vederea solutionarii acestora in cel mai scurt timp;

Ofera suport tehnic clientilor companiei in utilizarea aplicatiei de management de flota.

Beneficii:

- oportunitatea de a invata si de a lucra cu tehnologii noi;

- mediu de lucru profesionist, deschis și prietenos;

- laptop si telefon de serviciu;

- 22 zile de concediu anual;

- sedinta de masaj la birou saptamanal;

- suc, biscuiti si cafea buna...

 * Va rugam sa atasati la CV fotografia dumneavoastra

Intre timp, noi ne gandim cum sa te primim