Detalii loc de munca

OPERATOR SUPORT PRODUCTIE

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Recrutez candidati dispusi sa se relocheze
Da
Salariu net pe luna
400 - 500 €
Posturi disponibile
4

Pentru perioada martie - august 2022 cautam pentru fabricile noastre din ConstantaCraiova, Targu-Mures (Ungheni) si Miercurea Ciuc, OPERATORI SUPORT PRODUCTIE (Fabricare Bere si Imbuteliere), care sa se alature echipei noastre!

Responsabilitati:

Fabricare bere:

  • Sprijina tehnicienii din fabricare bere prin dozari de materiale auxiliare;
  • Executa activitati de curatenie inspectie si lubrefiere (CILT);
  • Activitati simple de mentenanta;
  • Verificare si inlocuire bidoane la pompele de dozare ensime si solutii;
  • Cantarire si descarcare cisterne malai si masini malt & orz;
  • Verificari simple de calitate si prelevare probe fizico - chimice.

Imbuteliere:

  • Sprijina tehnicienii în sarcinile principale, prin alimentarea masinilor cu materiale de ambalare;
  • Activitati de schimbare sortimente;
  • Eliminare rebuturi si deseuri de pe linie,
  • Sortare ambalaj & prelevare probe fizico chimice;
  • Operare in conditii standard masina.

Cerinte:

  • Liceu/Şcoală profesională (preferabil în domeniul tehnic sau industria alimentară);
  • Experienţă pe poziţii similare în producţie (preferabil ca Operator Producţie) - reprezinta un avantaj;
  • Cunoştinţe minime in mentenanţă.

Vino in echipa de sezon HEINEKEN Romania!

Beneficii acordate

Medical
Abonament servicii medicale
Financiar
Bonus de performanta
Prime de sarbatori
Vouchere de vacanta
Tichete de masa
Asigurare de viata si/sau accidente
Actiuni la pret preferential