Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

  • Preluarea sesizarilor de service transmise telefonic si pe e-mail;
  • Inregistrarea sesizarilor de service in sistemul de tichete;
  • Analiza si diagnosticarea primara a tichetelor;
  • Transmiterea tichetelor de service catre echipele tehnice responsabile sau catre partenerii de service;
  • Rezolvarea problemelor tehnice in mod remote sau telefonic, conform procedurilor disponibile
  • Inchiderea sesizarilor in sistemul informatic.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate sau in derulare, de preferabil facultate tehnica;
  • Cunostinte PC (word, excel, internet);
  • Limba engleza;
  • Dorinta de implicare;
  • Abilitati de comunicare;
  • Capacitate de asimilare cunostinte noi;

Program de lucru:
Luni – Duminica in trei ture, care vor fi acoperite prin rotatie

  • 7 AM - 16 PM
  • 15 PM - 24 PM
  • 22 PM – 7 AM

Beneficii
- Tichete de masa sub forma de card electronic
- Abonament business la clinica medicala privata